MENY / Siste nytt

Meny Røa vant NM, vi har Norges beste frukt- og grøntavdelingen i 2025!!

Den første du møter når du besøker Meny Røa er Maciej, best kjent som MAC – en blid, engasjert og kunnskapsrik avdelingsleder. Han er ansvarlig for frukt- og grøntavdelingen her på Meny Røa og brenner virkelig for faget og kundeopplevelsen. Hans store engasjement for kvalitet og utvalg har løftet avdelingen til nye høyder – til å bli Norges beste faktisk. Med seg på laget har han Housam, og de har akkurat vunnet NM i frukt og grønt 2025!!

Mac er frukt- og grønt eksperten, med utvidet kompetanse fra Grøntgastronomen. Dette har gitt han enda bedre kunnskap innenfor fagfeltet, en kunnskap han flittig deler med kundene og sine medarbeidere. Med seg på laget har han Housam og et kveldsteam.

Mac har overrasket på flere området det siste året, med flere nye produkter fra nye leverandører. Og han går heller ikke av banen for å få input fra kunder som ønsker seg nye produkter han ikke har i hyllene. 

GrøntGastronomen er det det siste av MENYs ekspertløp, og skal sikre det lille ekstra når det gjelder frukt og grønt. Dette går på alt fra oppbevaring, plassering, presentasjon, kundebehandling og rådgivning. Her skiller Meny Røa seg fra konkurrentene. 

Mac og hans team er opptatt av å levere en rå frukt- og grøntavdeling hver eneste dag. Kom innom og ta en grønn prat.